CarrefourSA bayilik veriyor

CarrefourSA, dünyadaki ilk mağazasını 15 Haziran 1963’te Fransa’da açan global perakende devi Carrefour’un 1993 yılında Türkiye’deki ilk mağazasını İçerenköy’de açmasının ardından 1996 yılında gücünü Sabancı Holding ile birleştirmesiyle kuruldu. CarrefourSA, 2005 yılı Mayıs ayında Gima ve Endi’yi bünyesine katarak sektördeki büyüme hamlesini devam ettirmiştir.

2013 yılında Sabancı Holding’in CarrefourSA bünyesindeki yönetimde söz sahibi olmasıyla birlikte her alanda gerçekleştirdiği yatırımlarla büyük bir değişim başlatmıştır.

Bununla birlikte CarrefourSA, büyüme yolunda İsmar Marketler Zinciri, 1e1 Marketler ve Kiler Marketler’i bünyesine katmıştır.

2018 yıl sonunda 29 Hiper market, 349 Süper market, 24 Gurme ve 194 Mini marketten oluşan bir zincirle, toplam 493 bin m² satış alanında müşterilere hizmet sunmaya devam eden CarrefourSA, yıl boyunca toplam 163 milyon müşteriye ulaşarak; 5.203 milyon TL ciro elde etmiştir.

CarrefourSA Franchise başvuruları başladı!

CarrefourSA, ilk mağazasını 1963 yılında Fransa’da kuran, bugün 30 ülkede bir çok noktada hizmet veren kaliteli noktalardan birisidir. Tüm dünyada 12.000’den fazla mağazası bulunan CarrefourSA, Türkiye’de de bir çok noktada hizmet vermeye, gelişimini ise hızlı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Türkiye’nin bir çok yerinde de hizmet veren, yatırımlarına da halen devam eden bir firma oluşu da, yatırımcıları ve genç girişimcilerin hedefi haline gelmesinde büyük rol oynuyor. Peki CarrefourSA bayilik veriyor mu, CarrefourSA bayilik şartları nelerdir?

CarrefourSA, Türkiye’de 58 İl’de olmak üzere 625 adet mağazayla hizmet vermektedir. Hali hazırda 11 Bin çalışanı bulunan bu firma, Türkiye’deki gelişimini gerek yeni yatırımlarla, gerekse de yapmış olduğu sosyal yardımlar sayesinde sürdürmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere bir Sabancı Holding iştiraki olan CarrefourSA, Türkiye’deki tüm yatırım ilişkileri ile Sabancı Holding ilgilenmektedir.

Gelişimin parçası olmak isteyen tüm girişimciler, Türkiye organize perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA’nın marketler zincirine katılarak kendi başarı hikâyenizi yazmaya başlayabilirsiniz.

Kuruluşundan bugüne gücüne güç katarak büyüyen, Avrupa’nın öncü perakende zinciri Carrefour Grup ve Sabancı Holding iştiraki olan CarrefourSA, 27 yıldır yaş sebze – meyveden bakliyata, kasap ve şarküteri ürünlerinden balık ve deniz mahsullerine, elektronikten beyaz eşyaya, kişisel bakım ürünlerinden temizlik malzemelerine, ev tekstilinden kırtasiye ve oyuncağa kadar on binlerce güvenilir ve kaliteli ürünü, hijyen esasları çerçevesinde en uygun fiyat politikasıyla her gün 500 bin müşteriyle buluşturuyor.

CarrefourSA Bayilik İletişim Bilgileri

Carrefour SA ile bayilik veya herhangi bir konuda iletişim kurmak istiyorsanız altta yer alan bilgileri kullanabilirsiniz.

Çağrı merkezleri genel olarak mağaza hakkında destek verse de, kurumsal iletişim bilgilerini kullanarak bayilik veya teknik konularda destek alabilirsiniz. 

CarrefourSA iletişim bilgileri şöyle;

Adres: CarrefourSA Plaza Cevizli Mahallesi , Tugay Yolu Caddesi No: 67A Blok: B Maltepe /İstanbul
TEL: 0216 655 00 00
Çağrı Merkezi: 444 10 00

Bir cevap yazın